ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Вітаємо з ювілеєм Корнієнка Павла Петровича!

04.08.2017

04 серпня 2017року відзначає свій 80-річний ювілей головний механік Каланчацького управління водного господарства Корнієнко Павло Петрович.
Народився Павло Петрович в смт Каланчак Каланчацького району Херсонської області в сім’ї колгоспника. Після закінчення Каланчацької школи в 1951р. працював в колгоспі. У 1953 р. був на курсах трактористів після закінчення працював в районному відділені „Сільгосптехніці” (Каланчацькому МТС) трактористом і 1956р. був призваний до лав Радянської армії. Після служби продовжував працювати в районному відділені „Сільгосптехніці” (Каланчацькому МТС) машиністом грейдера, бригадиром механіка, начальником механізованого загону.
Поєднував роботу з навчанням з вересня 1963р. по квітень 1968р. у Ново-Каховському технікумі гідромеліорації, механізації і електрифікації сільського господарства.
З 1969р. ПМК -143 треста „Херсонводбуд” головним інженером механіком, головним механіком.
З 1972р. по переводу працює в Каланчацькому управлінні водного господарства на посадах головним інженером, головним інженером механіком, начальником відділу механізації, головним механіком.
За час роботи П.П.Корнієнко проявив себе висококваліфікованим спеціалістом, умілим організатором і керівником.
Працює чесно і сумлінно. Досконало знає порядок і методи планування роботи. Бере активну участь у раціоналізації і розробці планів підвищення ефективності виробництва. Оперативно здійснює вирішення питань з відповідними спеціалістами.
Підтримує взаємовідносини з колегами і користується повагою у трудовому колективі.
За успіхи в роботі до Корнієнка П.П. застосовувались заохочення:
- неодноразово виносились подяки
- нагороджувався грамотою Херсонського облводресурсів 2016р.
- нагороджувався грамотами управління 2007р. 2011р.
- преміювався грошовими преміями.
Колективи Херсонського облводресурсів та  Каланчацького управління водного господарства вітають Павла Петровича Корнієнка з ювілеєм і бажають йому міцного здоров’я, родинного затишку, невичерпної енергії та довгого і щасливого життя!