ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Проведено екологічну акцію присвячену Дню Дніпра

18.07.2017

Чудовий Дніпро ранком у тиху погоду! Вільно і плавно мчать його води. «Дивишся і не знаєш іде чи не йде його велика широчінь, і здається, неначе блакитний дзеркальний шлях без міри в ширину, без кінців в довжину плине і в’ється по зеленому світу.» Через усю Україну, посеред щедротних степів і ланів пливе могутній Дніпро.
Дніпро — славетна ріка, символ України, оспівана в народних піснях, уславлена поетами. З ним пов’язана історія східнослов’янських народів. З усіма своїми притоками він уособлює дерево життя, що підтримує існування всього, що його оточує. Це третя за площею басейну річка в Європі після Волги і Дунаю.
З метою розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на екологічне оздоровлення басейну Дніпра на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм в його басейні, щорічно протягом липня місяця проводиться День Дніпра.
Традиційно, відбулась екологічна акція присвячена Дню Дніпра в селі Корсунка Дніпрянської селищної ради, в якій прийняла участь представник Каховського міжрайонного управління водного господарства - начальник відділу водних ресурсів Стародубцева Лариса Валентинівна. Спільно з Екологічним гуртком Корсунського сільського клубу, Дніпрянською селищною радою та мешканцями села прибрано прибережну зону річки Дніпро.
По завершенню акції юним активістам були вручені невеличкі подарунки від Каховського міжрайонного управління водного господарства.