ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Вітаємо з ювілеєм Карвацького Михайла Степановича!

14.07.2017

15 липня 2017 року виповнюється 70 років Карвацькому Михайлу Степановичу – головному механіку служби механізації Олешківського міжрайонного управління водного господарства.
Михайло Степанович народився в селі Мудриголови,  Городецького району, Хмельницької області. У 1964 році з родиною переїхав на Херсонщину.
Свою трудову діяльність розпочав у 1965 році в Новотроїцькому районі трактористом,  а згодом помічником бригадира радгоспу «Таврійський». З 1972 року по 1988 рік працював: в пересувній механізованій колоні № 167 тресту «Генічеськсільбуд», Нижньодніпровській дослідній станції залісення пісків та виноградарства на пісках, пересувній механізованій колоні Херсонського винтресту, винрадгоспі «Цюрупинський». У 1988 році заочно закінчив Новокаховський технікум гідромеліорації, механізації та електрифікації сільського господарства за фахом технік-механік механізації сільського господарства, після чого був переведений головним механіком в ПМК-2 тресту «Спецриббуд». В Олешківському міжрайонному управлінні водного господарства (раніше Херсонське управління зрошувальних систем) працює з 1992 року на посаді головного механіка управління.
За 25 років  присвячених управлінню водного господарства Михайло Степанович зарекомендував себе висококваліфікованим спеціалістом з величезним досвідом, сумлінним працівником і справжнім професіоналом своєї справи.
З повагою ставляться до Михайла Степановича колеги, особливо жіноча половина колективу, підлеглі на дільницях та в гаражі управління. Завжди вислухає, підтримає та порадить. Для молоді є прикладом сумлінного ставлення до роботи.
На протязі трудового життя був неодноразово нагороджений грамотами та подяками за сумлінну працю в галузі меліорації і водного господарства.
Колективи Херсонського обласного управління водних ресурсів та  Олешківського міжрайонного управління водного господарства вітають Михайла Степановича з ювілеєм та бажають міцного здоров’я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії, натхнення та нових професійних перемог. І, дивлячись на нашого ювіляра, можна сміливо стверджувати, що в сімдесят років життя тільки починається!