ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

ВІТАЄМО МАНЗИКА ВАСИЛЯ ВАСИЛЬОВИЧА з 50 – ти річчям

07.07.2017

Василь Васильович Манзик працює в Каховському міжрайонному  управлінні водного господарства та в системі меліорації 11 років, а на посаді начальника відділу – 4 роки.
Відповідальний, комунікабельний, технічно грамотний спеціаліст. Василь Васильович має великий досвід практичної роботи по ремонту і експлуатації насосно - силового обладнання, приділяє багато уваги його технічному стану, що сприяє підвищенню обсягів та якості послуг пов’язаних з подачею води на зрошення, виконанню завдань за  основними показниками в цілому по управлінню. Вносить пропозиції по ефективному використанню електроенергії та впровадженню раціональних режимів роботи насосно - силового обладнання в управлінні.
За свою сумлінну працю він нагороджувався Подяками та Грамотою  Каховського міжрайонного управління водного господарства. Користується повагою в колективі та є хорошим прикладом в роботі для молоді.
Як зразковий сім’янин виховав двох прекрасних синів, а тепер дбає і про онука.
Колективи Херсонського облводресурсів та Каховського міжрайонного управління водного господарства вітають ювіляра з Днем народження та бажають йому міцного здоров’я, достатку та родинного затишку.