ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Херсонським облводресурсів проведено засідання колегії

03.07.2017

У п’ятницю, 30 червня 2017 року на базі Скадовського управління водного господарства проведено виїзне засідання колегії Херсонського облводресурсів під головуванням начальника Ігоря Олеговича Андрієнко. На засіданні розглядалися вагомі для облводресурсів питання. У засіданні колегії прийняли участь члени колегії облводресурсів,  начальники структурних підрозділів апарату облводресурсів, начальники підпорядкованих організацій. У своєму виступі начальник Херсонського облводресурсів І.О.Андрієнко акцентував увагу на питаннях проведення поливного сезону поточного року, змінах в законодавстві щодо оформлення дозволу на спеціальне водокористування. Не залишилися осторонь питання про стан роботи з запобігання корупційним проявам, про стан роботи робочої групи з питань, пов’язаних з управлінням об’єктами державної власності, про план проведення засідання колегії облводресурсів на ІІ півріччя 2017 року.
З доповідями виступили: Кунафіна Т.В., заступник начальника облводресурсів, Садовой В.С. – начальник відділу енергозбереження, механізації та зв’язку, Яценко О.Є. – начальник відділу водокористування. На колегії пройшло гаряче обговорення питань.
Головуючий Андрієнко І.О. підвів підсумки та звернув увагу на завдання, що стоять перед водогосподарськими організаціями щодо сталого проведення якісної поливної кампанії поточного року.