ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Щоб з джерела воду пити, його треба берегти!

03.07.2017

З річкою Дніпро пов'язані історичне минуле, еколого-економічне сьогодення та майбутнє України. Цінність Дніпра для нашого країни неможливо переоцінити. Річка дає життя не лише нам, а й усій екологічній системі, в якій ми живемо.
В рамках проведення Міжнародного Дня Дніпра 23 червня працівники Бериславського міжрайонного управління водного господарства спільно з ініціативною групою місцевих жителів відновили джерело біля нового мосту с. Тягинка Бериславського району. Вже чотири роки в рамках роботи учнівського проекту «Молодь дбає про навколишнє середовище» його учасники очищують та впорядковують джерела свого села. Учні Тягинської школи, небайдужі мешканці села та працівники управління водного господарства дали життя ще одному джерелу. При цьому була проведена велика робота: очистили територію навколо джерела від рослинності, пробили глибше і прочистили його від замулення, облаштували дамби, відкачали воду, обклали джерело каменем, укріпили відкоси бутом та обштукатурили.
Це джерело стало не тільки окрасою території біля мосту, а ще з нього б’є вода, що має приємний смак. Окрім місцевих жителів, багато проїжджаючих людей, які раніше зупинялись набрати воду з розташованого неподалік іншого джерела, тепер також мають можливість пити джерельну воду і з нового. Така співпраця вчить підростаюче покоління  відповідально та дбайливо ставитись до природних ресурсів, виховує активну життєву позицію в питаннях охорони довкілля. Ми не маємо права знищувати те, що створено не нами. Наше завдання – зберегти природу такою, яка вона є, та примножувати її багатства.