ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Про недопущення нещасних випадків на воді у Олешківському міжрайонному управлінні водного господарства

27.06.2017

22 червня 2017 року керівництвом Олешківського МУВГ було здійснено об’їзд водогосподарських об’єктів Виноградівської експлуатаційної дільниці. Як показала перевірка вздовж Зонального магістрального каналу заборонні знаки на бермах каналу нанесені, але доросле населення та особливо діти Виноградівської об’єднаної громади на них уваги не звертають. Укоси плит каналу слизькі, а в місцях де насосні станції беруть воду для зрошення сільгоспкультур - утворюються воронки, що може призвести до нещасних випадків на воді.
В.о.начальника управління Г.М.Горобей в ранці 23 червня 2017 року були надіслані листи до голови Виноградівської ОТГ С.В.Шматенко та голови Олешківської РДА О.В.Кравченко-Скалозуб щодо проведення роботи серед населення об’єднаної громади по забороні вилову риби та купання у водних об’єктах, які для цього не призначені та недопущенню нещасних випадків на воді.
23 червня 2017 року начальником Виноградівської ЕД Нікішенко Д.К. спільно зі спеціалістом Служби у справах дітей Олешківської РДА Кудревською Н.В. проведені бесіди з дорослим та дитячим населення об’єднаної громади.