ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У Херсонському обласному архіві відкрилася виставка «Синь Славути – снага полям»

16.06.2017

Сьогодні, 16 червня 2017 року у Херсонскому обласному архиві відкрилася документальна виставка «Синь Славути – снага полям», присвячена 50-річчю від початку будівництва Каховського магістарального каналу.
Вже півсторіччя минуло з цієї знаменної події – початку будівництва унікального водогосподарського комплексу області – крупнішої у Європі зрошувальної системи. Початок будівництва Каховської зрошувальної системи датується 1967 роком. У 1979 році завершено будівництво Головного Каховського магістрального каналу, а у 1989 році завершено будівництво першої черги Каховської зрошувальної системи.
У своєму виступі заступник начальника Херсонського облводресурсів Наталія Полієнко наголосила, що документальна експозиція виставки має важливе пізнавальне значення та ще раз нагадує нам, що Дніпровська вода та зрошення для Південного степу – це саме життя.
В експозиції виставки представлено понад 50 копій документів Національного архівного фонду України з фондів державного архіву області. Всі документи оприлюднені вперше.