ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У Держводагентстві проведено нараду

12.06.2017

У Держводагентстві 09 червня 2017 року під головуванням першого заступника Голови Держводагентства Михайла Хорєва відбулася нарада за участю територіальних органів та водогосподарських організацій Держводагентства.
Під час наради обговорено нормативно-правову базу щодо забезпечення видачі, анулювання, та переоформлення дозволів на спеціальне водокористування.
Так, з 04 червня 2017 року Держводагентство відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру», Водного кодексу України, Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» розпочало видачу дозволів на спеціальне водокористування.
Тепер для водокористувачів визначено єдиний перелік документів, необхідний для отримання дозволу. Так водокористувачі, що використовують менше 5 куб. м на добу і не здійснюють скид стічних вод у водні об'єкти, не потребують отримання дозволу.
Повну відповідальність за розробку нормативів ГДС покладено на розробників (від сьогодні нормативи ГДС не потребують затвердження), а достовірність за всі подані матеріали, включаючи і нормативи ГДС, на водокористувача.
Для водокористувачів Херсонської області видача дозволу здійснюється сектором Держводагентства у Херсонській області та м. Севастополі.

Джерело інформації: сайт Держводагентства