ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Начальник Херсонського облводресурсів Ігор Андрієнко прийняв участь в засіданні круглого столу

26.05.2017

Сьогодні, 26 травня 2017 року в Херсонському державному аграрному університеті відбулося засідання круглого столу з обговорення питань співпраці Факультету водного господарства, будівництва та землеустрою Херсонського державного аграрного університету з водогосподарськими організаціями Херсонської області, в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Вдосконалення гідротехнічних систем та водогосподарських технологій». Під час круглого столу обговорювалися питання основного напрямку: «Освіта-наука-виробництво» та розглянуто Меморандум про співпрацю.
У своєму виступі під час обговорення начальник Херсонського облводресурсів Ігор Андрієнко зазначив, що управління та підпорядковані йому організації тісно співпрацюють з Херсонським державним аграрним університетом. Так, за направленням облводресурсів здобувають вищу освіту на заочному відділенні біля 30 спеціалістів водогосподарських організацій, в інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки щороку підвищують кваліфікацію інженери-гідротехніки, студенти мають можливість проходити практику в апараті облводресурсів та районних управліннях водного господарства. Проте, на сьогоднішній день є питання щодо поліпшення якісного складу працівників водогосподарських організацій, залучення молоді, яку необхідно більш активно долучати під час навчання в університеті до виробництва, та знаходити важелі для їх заохочення. Для підвищення рівня освіти студентів необхідно приділяти увагу більш тісній співпраці з водогосподарськими організаціями Херсонщини.
Також Ігор Андрієнко від імені Держводагентства вручив грамоту кафедрі ГТС, водопостачання і ГІС та технологій з нагоди 50-річчя заснування кафедри.
В ході обговорення та підведення підсумків роботи круглого столу буде підписано Меморандум про співпрацю.