ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

В ГОРНОСТАЇВСЬКОМУ МІЖРАЙОННОМУ УПРАВЛІННІ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА НАБИРАЄ ОБЕРТІВ ПОЛИВНИЙ СЕЗОН

19.05.2017

За результатами договірної кампанії 2017 року в Горностаївському МУВГ укладено 53 договори з сільгосптоваровиробниками на подачу води на зрошення. За планами водокористувачів площа поливу складає 19,8 тис. га, завдання по поливу на 2017 рік складає 20,4 тис. га, з них краплинного зрошення 1,1 тис.га. та водоподачею 59,2 млн.м3.
Перші заявки від водокористувачів на заповнення мережі надійшли на початку квітня, всі вони були виконані вчасно. Потім через значні опади заявки не поступали, але зараз кожного дня набирає обертів поливний сезон. 
Насосні станції Каїрської, Дубівської та Великолепетиської експлуатаційних дільниць працюють майже на повну потужність. Вже полито фізичної площі 2610 га, подано води 1 млн 110 тис.м3.
Машиністи насосних установок Пендак Микола, Кошак Володимир, Грушко Микола, Онищенко Віктор, Замотай Олександр, Литвиненко Валерій, Фесенко Олег якісно виконують свої професійні обов’язки  та слідкують за безперебійною роботою насосних агрегатів.
Сільгосппідприємці Горностаївського, Великолепетиського, Нижньосірогозького районів отримують життєдайну вологу на поля своїх господарств.