ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Водогосподарники Херсонської області обмінялися досвідом роботи

18.05.2017

Вчора, 17 травня 2017 року у Чаплинському управлінні водного господарства проведено виїзне засідання колегії Херсонського облводресурсів під головуванням начальника Ігоря Олеговича Андрієнко. На засіданні розглядалися важливі питання.
У засіданні колегії прийняли участь члени колегії облводресурсів,  начальники структурних підрозділів апарату облводресурсів, начальники підпорядкованих організацій.
У своєму виступі начальник Херсонського облводресурсів І.О.Андрієнко акцентував увагу на підсумках діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу за І квартал 2017 року, зокрема про стан підготовки меліоративних систем, каналів, насосних станцій та гідротехнічних споруд до поливного сезону поточного року, також раціональне використанні водних ресурсів. Не залишилися осторонь питання укладання договорів про надання послуг, пов’язаних з подачею води на полив сільгоспкультур у 2017 році та про стан використання води. Окрема увага була приділена питанням охорони праці.
З доповідями виступили: А.О.Новиков - начальник відділу експлуатації водогосподарських систем облводресурсів, С.М.Глущенко - начальник служби охорони праці облводресурсів, О.Є.Яценко начальник відділу водокористування облводресурсів, Н.Г.Абдуленко - заступник начальника відділу водних об’єктів облводресурсів. Про стан справ у своїх організаціях доповідали: начальник Чаплинського УВГ О.П.Кас’яненко, начальник Каховського МУВГ І.В.Зотов, начальник Каланчацького УВГ А.М.Кулаковський, в.о.начальника Новотроїцького УВГ А.В.Мельник.
Головуючий І.О. Андрієнко підвів підсумки та звернув увагу на завдання, що стоять перед водогосподарськими організаціями щодо сталого функціонування у ІІ кварталі та проведення якісної поливної кампанії.