ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

В Голопристанському району розпочався поливний сезон 2017 року

05.05.2017

Сільгосптоваровиробники району займаються вирощуванням зернових та овочевих культур. З кожним водокористувачем були укладені договори про надання послуг, пов’язаних з подачею води на полив сільськогосподарських культур. Провідними господарствами є ФГ «Аделаїда», ТОВ АПФ «Югагросервіс», ПП «Органік Сістемс», ПП «А.А. Синенко», СВК ім. Горького та інші.
Зрошення здійснюється за допомогою 105 дощувальних машин, в основному це ДДА-100-МА, Valley, та барабанного типу «Примус». Запланована робота п’яти насосних станцій зрошення.
Краплинне зрошення на площі 4400 га застосовують при вирощуванні багаторічних насаджень та овочів. На площі 1670 га господарство ПП «Органік Сістемс» займається вирощуванням томатів краплинним зрошенням.
В районі налічується 4 рисові системи загальною площею 2767 га. В поточному році планується 1589 га використовувати під посів рису.
Подачею води та водообліком в районі займається Приморське управління водного господарства, яке в змозі забезпечити сільгосптоваровиробників необхідним обсягом води.