ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

В Олешківському міжрайонному управлінні водного господарства приєдналися до Всеукраїнської екологічної акції "Посади дерево миру"

19.04.2017

Екологічна акція «Посади дерево миру» стартувала в Україні 5 листопада  минулого року за ініціативи Української Греко-Католицької Церкви та була підтримана Мінприроди. У 15  містах і селах були  висаджені фруктові та хвойні Алеї миру.
Мета акції – привернути увагу українців до екологічних проблем, підвищити інтерес до бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну. Серед заходів 2017 року – висадження Алеї миру, або Алеї зеленого майбутнього.
14 квітня 2017 р. співробітники Олешківського МУВГ разом з науковцями Інституту зрошуваного землеробства НААН України заклали на території дендрологічного парку інституту Алею Миру.
На ній висаджено саджанці дубу, кущі форзицій, глоду та спіреї. Загалом за період даної акції на території Інституту зрошуваного землеробства НААН висаджено 170 акацій, 40 дубів, 218 інших деревних рослин, 196 декоративних кущів.