ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

ВІТАЄМО КОТОРЖЕНКО АЛЛУ ВАЛЕНТИНІВНУ з 60- ти річчям !

13.04.2017

13 квітня 2017 року виповнюється 60 років життєрадісній, чарівній жінці Которженко Аллі Валентинівні – провідному диспетчеру диспетчерської служби керування Каховського міжрайонного управління водного господарства.
Народилась Алла Валентинівна на легендарній каховській землі Херсонської області.
Вся її трудова діяльність пов’язана з нашим управлінням, куди вона прийшла працювати в 1978 році після закінчення Новокаховського технікуму гідромеліорації, механізації та електрифікації сільського господарства. Розпочала свій трудовий шлях на посаді техніка - гідротехніка, потім працювала інженером диспетчером, а з 2004 року обіймає посаду провідного диспетчера диспетчерської служби керування. Без відриву від виробництва Алла Валентинівна в 1985 році закінчила Херсонський сільськогосподарський інститут ім. Цюрупи за спеціальністю гідромеліорація.
Понад 38 років працює А.Которженко в системі водного господарства.
Свої функціональні обов’язки виконує з творчим підходом і зарекомендувала себе енергійним, компетентним, висококваліфікованим спеціалістом. Завдяки технічно грамотній, оперативній роботі Алли Валентинівни міжгосподарські розподільчі канали та насосні установки управління постійно працюють в робочому режимі без аварійних ситуацій.
Вона  дуже чуйна і турботлива людина. За доброзичливість і порядність її шанують і поважають в колективі. Своїми знаннями та досвідом вона щедро ділиться з молоддю, завжди намагається допомогти, знайти вірне рішення та виконати поставлену задачу вчасно і якісно.
За сумлінну працю в галузі меліорації і водного господарства України А.Которженко нагороджена Грамотою Держводагентства, нагороджувалась Грамотою Каховської райдержадміністрації та неодноразово - Почесними грамотами управління.
Колектив Каховського міжрайонного управління водного господарства щиро вітає Аллу Валентинівну з ювілеєм. Нехай у Ваших задумках завжди буде мудрість, на роботі – підтримка, вдома – увага й турбота близьких і рідних, у серці – світло від людської вдячності.
Бажаємо міцного здоров’я на довгі роки, великого людського щастя, добра і благополуччя.