ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

В Горностаївському міжрайонному управлінні водного господарства приєднались до проведення місячника благоустрою та Всесвітнього Дня довкілля

10.04.2017

Сьогодні, більше ніж коли-небудь, збереження життя на Землі вимагає від нас почуття загальної відповідальності – нації за націю, особистості за особистість, людини – за всі інші форми життя.
Всесвітній День Довкілля дозволяє реально оцінити стан навколишнього середовища, в якому ми живемо. Дає можливість уважно обдумати дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямі збереження та відновлення довкілля, визначити роль кожного жителя у збереженні нашої планети, її екосистем і ресурсів.
В Горностаївському МУВГ розпочали місячник благоустрою з наведення естетичного стану біля відновленої криниці у Верхньорогачицькому районі. Провідний інженер з використання водних ресурсів Бибик О. організував екологічний десант для учнів Верхньорогачицької школи, які висадили дерева біля криниці.
Взагалі, в управлінні заплановано провести прибирання території баз, насосних станцій; організований конкурс творів та плакатів у загальноосвітніх школах, посадка дерев, збір сміття на селищному пляжі тощо. 8 квітня всі працівники управління приєднаються до участі в суботнику та приведуть до естетичного та санітарного стану територію в селищному парку.