ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

В Іванівському міжрайонному управлінні водного господарства заключено трудовий договір

05.04.2017

31 березня 2017 року у приміщенні актового залу Іванівського МУВГ відбулося спільне засідання адміністрації, трудового колективу та профкому , який представляє інтереси трудового колективу з питання заключення колективного договору на 2017рік.
Спочатку слухали виступ начальника управління Щербаня В.І., в якому був звіт про виконання колективного договору за 2016 рік, та голови профспілки  Мельничука О.П. Після цього тривало обговорення проекту колективного договору на 2017рік. Виступили провідний інженер з підготовки кадрів Мартиненко В.І та головний спеціаліст служби охорони праці Штанько Г.М. Також, слухали доповідь голови Каховського райкому профспілки працівників АПК Валька С.І. про основні напрямки роботи профспілки АПК у 2016 році. 
Роботу по виконанню умов колективного договору за 2016 рік між  адміністрацією і трудовим колективом визнали задовільним  одноголосно.
В ході виступів та обговорення  проекту колективного договору на 2017рік визнавали його прийнятним і була згода рахувати його, як основний документ колективного договору на 2017 рік.
В зв’язку з цим  проект колективного договору зі змінами і пропозиціями, які поступили в ході конференції,  визнали як заключений, на 2017 рік між адміністрацією і трудовим колективом Іванівського міжрайонного управління водного господарства.