ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Про підготовчі роботи до поливного сезону 2017 року Новотроїцького управління водного господарства

28.03.2017

На сьогодні в плановому режимі Новотроїцького управління водного господарства, відповідно до завдань з підготовки меліоративних систем до поливного сезону 2017 року, тривають підготовчі роботи на насосних станціях, гідротехнічних спорудах, закритих трубопроводах, розподільчих каналах. Особлива увага зараз приділяється підготовці водозаборів на державних насосних станціях, від яких залежить безперебійна та своєчасна подача води, та очистці русел каналів і приканальних берегів.
Станом на 27 березня поточного року виконано монтажні роботи сміттєутримуючих решіток та фільтруючих касет на насосних станціях №4, №5 по каналу Р-5 Чкалівської експлуатаційної дільниці (начальник дільниці Ратушняк М.В.) та на насосній станціяї №3 цього ж розподільчого  каналу Сиваської експлуатаційної дільниці (в.о.начальника дільниці Депутатов М.О.) загальною чисельністю 35 штук. Демонтаж виконано вчасно та якісно.
Наступної неділі планується старт заповнення міжгосподарських каналів водою, тому інтенсивно ведуться роботи щодо очищення руслів каналів від мулу та приканальних смуг від очерету та чагарнику. Наразі, уже очищено 750 м3 механізовано та 300 м3 вручну мулу в каналі Р-3 (Чкалівська експлуатаційна дільниця). Вирубано 2,3 га очеретових зарослів вздовж прибережної смуги цього ж каналу.
Працівники Сиваської дільниці очистили вручну 250 м3 мулу русла розподільчого кналу Р-5 та вирубали зарослі очерету вздовж Сиваського колекторно-дренажного каналу площею 1,8 га.
Зачищено скупчення чагарнику площею 0,5 га і вздовж каналу Р-2 Громівської експлуатаційної дільниці (начальник дільниці
Бєлокобила М.М.).
Усі ці роботи будуть тривати і надалі до повного їх завершення.