ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Про відзначення Всесвітнього Дня Води у Каховському міжрайонному управлінні водного господарства

28.03.2017

Колектив Каховського міжрайонного управління водного господарства прийняв активну участь в відзначенні Всесвітнього Дня Води.
З цією метою випущено бюлетень присвячений Всесвітньому Дню Води. Проведено інформаційно-просвітницьку діяльність щодо важливості водних ресурсів для навколишнього природного середовища і розвитку суспільства на дільницях управління.
З метою відзначення Всесвітнього Дня Води 22 березня 2017 року колективом Каховського міжрайонного управління водного господарства проведено круглий стіл на тему: "Раціональне використання і відтворення водних ресурсів".
Представник управління - начальник відділу водних ресурсів Стародубцева Лариса Валентинівна прийняла участь в роботі журі Всеукраїнського конкурсу екологічної просвіти «Земля - наш спільний дім» присвяченого охороні і збереженню ландшафтів. Учасники продемонстрували своє бачення екологічних проблем, їх актуальність та соціальне значення для нашого регіону за допомогою мистецтва.
За актуальність розкриття теми, художню виразність, оригінальність роботи учнівські екологічні агітбригади ЗОШ №3, ЗОШ №5, ЗОШ №6 нагороджено грамотами Каховського міжрайонного управління водного господарства.
Також в загальноосвітніх навчальних закладах Каховського району проведено виховні заходи, інформаційні хвилинки, вікторини, години спілкування, інтегровані уроки за темами: «Вода – це життя», «Вода – знайома незнайомка». Учні захищали проекти «Краплина, або де ми втрачаємо воду», були учасниками флешмобів, конкурсів малюнків, віршів, науково-дослідницьких робіт. Найбільш захоплюючим, творчим, пізнавальним був Всесвітній День Води в Костогризівській, Сергіївській, Червоноперекопській, Любимівській №2, Заозерненській, Коробківській, Дмитрівській, Мар’янівській школах району та Кам’янському НВК.
З нагоди Всесвітнього дня Землі та Всесвітнього дня водних ресурсів, напередодні Міжнародної акції «Час Землі» (який відмічається з 2007 р. за ініціативою Всесвітнього фонду дикої природи) та Дня захисту Землі (30.03.2017 р.) на базі навчально-практичного центру «Новокаховського коледжу ТДАТУ»  відбувся форум «Чисте Місто. Чиста Вода. Чиста Планета».
На форумі порушено тему використання меліорації в місцевих умовах та звернуто увагу на те, що до водних ресурсів треба ставитися дбайливо, а головне – раціонально. Зроблено ряд пропозицій по використанню різноманітних систем крапельного зрошення. Деякі пропозиції втілено в роботу  міста на вулицях Дружби  і Французькій.
Зокрема, мова у ньому йшла про контроль і запобігання забрудненню повітря, водних ресурсів, ґрунтів, утилізацію та захоронення нагромаджуваних шкідливих  виробничих та  побутових відходів, а також соціальні проблеми, пов’язані з різким зменшенням вільного «життєвого» простору, збільшенням захворюваності, зумовлених забрудненням та інше.
24 березня 2017 року підведено підсумки заходу Всесвітнього дня води серед учнівської молоді Каховського району та Н.Каховського МВ. Діти, учнівська молодь намагалися через малюнок, поробку, вірші, твори, реферати, фоторепортажі розкрити життєдайну силу води, її велич.