ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Про проведення ремонтних робіт на державній насосній станції №28 по каналу Р-2 Громівської експлуатаційної дільниці

28.03.2017

Новотроїцьке управління водного господарства продовжує ремонтні роботи на державній насосній станції №28 по каналу Р-2 Громівської експлуатаційної дільниці (начальник дільниці Бєлокобила М.М.), яка шістнадцять років була законсервована і не працювала.
Наразі на двадцять восьмій насосній станції виконано значний об’єм роботи. Усі земляні роботи по ремонту напірного та всмоктуючого колекторів завершено. Відремонтовано чотири насосних агрегати (насоси та електродвигуни), всновлено шість засувок та три зворотні клапани. Просочено та встановлено три електродвигуни. Замінено 60 метрів трубопроводу від колектора до насосно-силових агрегатів.
Фермерське господарство «Михайлик П.А.», яке буде поливати свої сільгоспугіддя від точки водовиділу двадцять восьмої насосної станції, за власні кошти відновлює знищений трубопровід внутрішньогосподарської мережі. На сьогодні водокористувач проклав 2256 метрів трубопроводу ПЕ100, прокладання трубопроводу буде продовжуватися, що в свою чергу дозволить Михайлику П.А. використати у цьому році поливних земель площею у 150 га ( при 1251 га прив’язаної до насосної станції площі). Для подачі води на зрошення своїх угідь господарство також власним коштом придбало дві дощувальні машини.
Роботи по відновленню двадцять восьмої державної насосної станції тривають. До поливного сезону 2017 року об’єкт буде повністю відремонтовано.