ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Як в Іванівському міжрайонному управлінні водного господарства відзначили Всесвітній День Води

24.03.2017

22 березня 2017 року у всьому світі проходили заходи з відзначення Всесвітнього Дня Води, мета яких привернути увагу громадськості до проблем водних ресурсів та наголосити на їх вразливості.
З 17 по 24 березня 2017 року відділом водних ресурсів Іванівського МУВГ було організовано та проведено тиждень водних ресурсів. З метою підвищення екологічної свідомості молоді та бережливого ставлення до водних ресурсів у школах Іванівського та Нижньосірогозького районів представниками відділу водних ресурсів Іванівського МУВГ було проведено цікаві тематичні години «Вода! Ти не просто необхідна для життя, ти і є життя!». Дітям показано мультиплікаційний фільм та роздано буклети, в яких викладена інформація про бережливе ставлення до води.В управлінні для колективу була прочитана лекція про водогосподарську обстановку в зоні діяльності управління.

До Дня Води на дільницю ІІ пускового комплексу Іванівського групового водопроводу І черги було запрошено учнів 8А класу Іванівської гімназії на екскурсію. Спеціалісти розповіли про  наполегливу працю працівників управління та познайомили учнів з технологічним процесом подачі води для населення смт.Іванівка.
В Іванівській та Нижньосірогозькій районних газетах надруковано статті, в яких проінформовано громадськість районів про День Води та забруднення водних ресурсів стічними водами.