ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

В Новотроїцькому управлінні водного господарства продовжуються роботи з очистки каналу Р-3

15.03.2017

Утримання каналів в належному стані – це досить об’ємна робота, яка потребує затрат, в тому числі й матеріальних, але кожному зрозуміло, що без процесу меліорації вирощування сільськогосподарської продукції в сучасних умовах неможливо. Професійний і всебічний підхід відповідального господарника до підготовчих процесів формує в майбутньому обсяг та якість урожаю.
Начальник Чкалівської експлуатаційної дільниці Новотроїцького управління водного господарства Микола Володимирович Ратушняк розуміє, що будь-які гідротехнічні об’єкти потребують належного обслуговування, особливо канали, які піддаються впливу зовнішнього середовища. Тому восени минулого року, після закінчення поливного сезону, працівники дільниці розпочали очисні роботи розподільчого каналу Р-3. Очистка тривала доки дозволяли погодні умови. Як тільки температурний режим нинішньої весни дозволив вивести техніку, роботи продовжилися знову.
Попадання в канал органічного сміття, чагарники, водорослі – все це призводить до забруднення, виникнення намулів та інших неприємних наслідків. Очисні роботи виконуються щороку. Усі роботи з чистки проводяться робітниками Чкалівської дільниці вручну при використанні автокрана КС3575. Попутно також відкачуються залишки води з русла каналу, що дасть змогу виконати очистку якісно.
Станом на 15 березня 2017 року вже очищено 2500 метрів (при протяжності 5800 м) русла каналу. Піднято на поверхню 350 м3 мулу.
Роботи з очистки наразі продовжуються.