ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Працівники Херсонського облводресурсів вшанували пам’ять визволителів міста від фашистських загарбників

13.03.2017

Сьогодні, 13 березня, 73 роки тому наше рідне місто Херсон був визволений від нацистських окупантів. Цей день досі залишається великим днем патріотизму та пам’яті в історії нашого міста. Вшанувати визволителів та їхній героїчний подвиг у парк Слави до пам’ятника Невідомому солдату прийшли працівники Херсонського обласного управління водних ресурсів, студенти, військовослужбовці, учасники АТО, жителі міста, на чолі з обласною, міською владою та ветеранами війни. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять славних героїв-визволителів, які віддали життя у боротьбі за наш край.

Сьогодні мешканці Херсону низько схилили голови, згадуючи загиблих фронтовиків, віддають данину поваги воїнам-переможцям, всім тим, хто подарував можливість жити під мирним небом. Для тисяч воїнів, які брали участь у кровопролитних боях за визволення міста, херсонська земля стала останнім місцем вічного спокою. І вже сімдесят три роки вдячні покоління мешканців Херсонщини зберігають світлу пам'ять про воїнів, які визволяли наше місто від нацистських окупантів.

Вшановуя пам'ять визволителів та їхній героїчний подвиг до пам’ятника Невідомому солдату працівники Херсонського облводресурсів поклали квіти.