ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У Чаплинському управлінні водного господарства проводяться пуско-налагоджувальні роботи насосно-силового обладнання до поливного сезону 2017 року

10.03.2017

Підготовка насосно-силового обладнання насосних станцій до поливного сезону є особливо важливим завданням Чаплинського управління водного господарства.
В ремонтний період 2016-2017рр.відремонтовано поточним ремонтом 204 насосних агрегата на насосних станціях зрошення.
З метою попередження виходу з ладу обладнання, проведено просичення електродвигунів на базі електроцеху (в с. Тавричанка, Каховського району) фактично -39шт. (при запланованих - 25шт.).
З метою організованого і якісного проведення налагоджувальних робіт  насосно-силового обладнання складено графіки виконання налагоджувальних робіт, сформовано налагоджувальні ланки, призначені відповідальні за проведення робіт та керівники робіт. Під час виконання налагоджувльних робіт проведено випробування засобів індивідуального захисту, обов'язкові електричні вимірювання, профілактика устаткування трансформаторних підстанцій з наступною подачею напруги та перевіркою їх роботи.
Для своєчасного початку поливного сезону складено графік прийняття багато тарифного обліку електроенергії.
Оформляється документація для отримання дозволів на включення та подачу напруги на насосні станції зрошення інспекції з енергонагляду. Згідно графіка буде проведена робота з атестації контрольно-вимірювальних приладів організацією Херсонстандартметрологія, виконання перевірки та прийняття приладів електрообліку представником метрологіїчної служби ВАТ «Херсонобленерго» та представником Чаплинського РЕМ і ЕМ.
Після виконання цих заходів буде проведено прокручування насосно-силових агрегатів на холостому ходу, для перевірки якості проведення ремонту.
Працівники цеху з ремонту електромеханічного обладнання сумлінно ставляться до виконання профналагоджувальних робіт, роблять все, щоб насосно-силові агрегати були готові вчасно та без перешкод подати воду на поля сільгоспвиробникам.