ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

В Горностаївському міжрайонному управлінні водного господарства розпочато профілактично-налагоджувальні роботи на насосних станціях

01.03.2017

Для організованого і якісного проведення налагоджувальних робіт на енергетичних об’єктах, в Горностаївському  МУВГ сформовані налагоджувальні ланки, призначені відповідальні за проведення профілактично-налагоджувальних робіт та керівники робіт, які очолюють ланки налагоджувальників.
З 01 березня 2017 року розпочато роботи на 19-ти державних насосних станціях зрошення відповідно до затвердженого графіку. Першими приступили до робіт у Каїрській експлуатаційні дільниці. В ході проведення профілактично-налагоджувальних робіт планується поетапне виконання повного об’єму обов’язкових заходів.
Налагоджувальні ланки забезпечені приладами, транспортом та паливно-мастильними матеріалами на весь період робіт.
Будуть проведені обов’язкові електричні вимірювання, профілактика устаткування, перевірка вакуумних, дренажних насосів, монтаж насосних агрегатів, подача напруги в насосні станції та інші необхідні роботи.
В управлінні пройшли обов’язкове навчання та здачу іспитів машиністи насосних установок, електромонтери. Всі працівники пройшли щорічний медичний огляд.
Підготовка насосно-силового обладнання до роботи у поливному сезоні 2017 року набирає обертів.