ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Підготовка водогосподарсько-меліоративного комплексу Новотроїцького управління водного господарства до поливного сезону у поточному році

22.02.2017

 

   Зметою вчасної підготовки водогосподарсько-меліоративного комплексу Новотроїцького управління водного господарства до поливного сезону поточного року на державних насосних станціях ведуться ремонтно-відновлювальні роботи об’єктів інженерної інфраструктури, насосно-силового обладнання, які забезпечать сталу роботу меліоративної системи.
    Ремонтні бригади управління уже виконали значний об’єм  ремонту обладнання згідно планів-графіків. Станом на 22 лютого поточного року відремонтовано 180 насосних агрегатів та обладнання, 43 трансформатори на 35 насосних станціях. Проведено демонтаж всіх 80 вимірювальних приладів насосних станцій для ремонту та подальшої повірки цих приладів. На даний час здійснено повірку 12 електролічильників.
    Для зменшення витрат на утримання насосних станцій в даний час відключено всі силові трансформатори потужністю більше 250 кВА.
    Здано на просочення лаком 30 електродвигунів на базі цеха «Електроремонт» в смт.Тавричанка, що дасть змогу збільшити строк їх експлуатації. До кінця лютого цех закінчить усі роботи по ремонту та просоченню цих електродвигунів, після чого вони будуть доставлені на насосні станції та установлені.
    Виконано також і значний об’єм  робіт на водозабірних спорудах. На всіх водозаборах демонтовано фільтруючі касети та сміттєутримуючі решітки, в тому числі і затвори на перегороджуючих гідротехнічних спорудах, для ремонту та відновлення. Відремонтовані касети та решітки встановлено на водозаборах насосних станцій.
    Заходи по підготовчим роботам безпосередньо виконують оглядачі, машиністи насосних установок, члени бригад і ланок, які мають спеціальну підготовку і відповідають за технічно справний стан закріплених за ними споруд, агрегатів та системи в цілому.