ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Боротьба з підтопленням населених пунктів Олешківського району на цілодобовому контролі Олешківського міжрайонного управління водного господарства

20.02.2017

   

 

     На сьогоднішній день за допомогою злагодженої роботи працівників управління під безпосереднім керівництвом в особі в.о. начальника Олешківського міжрайонного управління водного господарства Горобей Галини Михайлівни, вдається стримувати рівень залягання грунтових вод на території населених пунктів Олешківського району в межах допустимих, та не допускати зростання соціальної напруги серед населення.
      Безпосередньо найбільше це питання стосується селища Нова Маячка, але завдяки спільної співпраці керівництва управління в особі Горобей Галини Михайлівни та селищного голови в особі Коса Валентина Івановича, на даний момент ефективна робота дренажних насосних станцій (ДНС), підтримує ґрунтові води в зоні допустимих рівнів.
         В даний час в Олешківському районі технічно справних – 21 шт. ДНС, при найменшій загрозі підтоплення населених пунктів будуть негайно  включенні ДНС, робота яких контролюватиметься та регулюватиметься по заляганню рівнів грунтових вод і ліміту електроенергії.