ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Підготовка об’єктів міжгосподарської зрошувальної мережі до поливного сезону у Каховському міжрайонному управлінні водного господарства

15.02.2017

     

    На сьогоднішній день Каховським міжрайонним  управлінням водного господарства  виконана певна робота щодо підготовки об’єктів меліоративного фонду до поливного сезону 2017 року. Загалом зрошувальна система підготовлена на 72 % від завдання, що відповідає календарним показникам, з них основні: очищення від мулу та підготовка міжгосподарських каналів та ремонт запірно-регулюючої арматури – на 72%,  ремонт насосно-силових агрегатів та насосних установок – на 83%. Ведуться роботи по заміні напірного і технологічного трубопроводу насосної установки № 6Р-1-1. Придбано труби необхідного діаметру.
       Після попереднього вегетаційного періоду виникла необхідність у відновленні великої площі бетонного облицювання каналу Р-1-1. При сприятливих погодних умовах будуть виконані роботи по відновленню поперечного профілю на значній ділянці каналу Р-1-1 шляхом перекладання зсунувшихся плит та замоноличенням швів та заплечиків із використанням нових полімерних матеріалів типу Remmers.