ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Влада спільно з приватним сектором підтримують розвиток зрошуваних земель Херсонщини

09.02.2017

В рамках робочої  поїздки до Горностаївького та Іванівського районів Херсонської області голова обласної державної адміністрації Гордєєв А.А. відвідав об’єкти Горностаївського міжрайонного управління водного господарства та експлуатаційну дільницю Іванівського групового водопроводу (ІІ черги) Іванівського міжрайонного управління водного господарства.

08 лютого, голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв перевірив роботу міжрайонного управління водного господарства під час робочого візиту до Горностаївського району.

Начальник управління Іван Єрух доповів очільнику Херсонщини, що Верхньорогачинський, Великолепетиський і Горностаївський райони є основними водокористувачами міжрайонного управління, зрошувані площі яких забезпечуються водою відповідно до потреб. Він також продемонстрував голові облдержадміністрації мапу з усіма основними територіями, які обслуговуються господарством.  

 «Питання водозабезпечення земельних площ області вкрай важливе для Херсонщини як аграрного регіону в цілому. Дуже добре, що Урядом країни такі питання підтримуються за рахунок держави й цільових програм. Але добре й те, що важливість розвитку землеробства підтримують і представники приватного сектору економіки», - дав власну оцінку роботи профільного управління по проведенню візиту голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

http://khoda.gov.ua/vlada-sp%D1%96lno-z-privatnim-sektorom-p%D1%96dtrimujut-rozvitok-zroshuvanih-zemel-hersonshhini