ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Про роботу абонентської служби Іванівського міжрайонного управління водного гоcподарства

20.01.2017

Згідно рішення XXXVIII сесії Іванівської селищної ради VІІ скликання від 21 жовтня 2014 року № 516 «Про передачу водопровідної мережі селища в оперативне управління Іванівському міжрайонному управлінню водного господарства», вирішили передати в оперативне управління Іванівському міжрайонному управлінню водного господарства з 01 листопада 2014 року водопровідну мережу селища протяжністю 52 км, балансовою вартістю – 970475,00 грн. з метою подачі питної води споживачам.
Відповідно до штатного розпису по спеціальному фонду було затверджено абонентську службу в кількості  шести одиниць. З 15 вересня 2014 року створено абонентську службу управління, яка забезпечує своєчасне нарахування абонентської плати за питну воду та доставку платіжних документів населенню та підприємствам смт. Іванівки, сільським комунальним підприємствам.  Керується в своїй роботі Постановами КМУ від 21.07.2005 року №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», від 04.06.2015 року №389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремими категоріями громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім»ї», Заканом України «Про питну воду та питне водопостачання» та іншими нормативно правовими документами.
Згідно рішення виконавчого комітету Іванівської селищної ради від 14 жовтня 2015 року № 68 «Про затвердження тарифу на спожиту питну воду на території селища» Затверджено тариф на спожиту холодну воду в розмірі 5,55 грн за 1 м³ для всіх споживачів.
Заключені договори про надання послуг з постачання холодної води з 1654 абонентами серед населення, також 17 договорів з бюджетними організаціями та 34 договори з госпрозрахунковими організаціями.
Служба контролює сплату заборгованості серед споживачів за надані послуги, та надає інформацію до юридичного відділу щодо кількості боржників для проведення роботи з ними по претензіям та попередженням.
Контролери водопровідного господарства здійснюють зняття показань водяних лічильників абонентів смт. Іванівка, проводять роз’яснювальну роботу серед населення стосовно змін в нарахуванні оплати за надані послуги.
Організовує проведення перерахунку платежів за житлово-комунальні послуги у випадку:
- зміни тарифів на житлово-комунальні послуги;
- тимчасової відсутності споживача за місцем проживання за умови пред’явлення ним необхідних документів;
- введення додаткових пільг або їх скасування;
- у випадку зміни розміру субсидії.

Контролери  абонентської служби ІМУВГ проводять аналіз терміну дій надання пільг населенню Іванівки.

 

 

 

 

 

 

 

Контролери абонентської служби ІМУВГ реєструють заяви населення Іванівки щодо зміни в нарахуванні плати за спожиті послуги.

 

 

 

 

 

 

Провідний інженер гідротехник проводить заключення договорів з державними установами та госпрозрахунковими організаціями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бухгалтер ІІ категорії проводить внесення до програми 1С:бухгалтерія сум субсидій уповноважених власників, яким призначеновідшкодування виплат на опалту житлово-комунальних послуг.