ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Завершення ремонтного періоду в Чаплинському управлінні водного господарства

30.12.2016

З метою забезпечення безперебійної роботи насосно-силових агрегатів протягом поливного періоду, після завершення поливного сезону в Чаплинському управлінні водного господарства щорічно проводиться дефектовка, консервація, поточний і капітальний ремонт насосно-силового обладнання, переклиновка, просичення електродвигунів, а також проводиться підготовка державних насосних станцій та трансформаторних підстанцій до поливного сезону.
Так в поточному році, з наявних 32-х насосних станцій відремонтовано – 32 шт., в тому числі 204 насосні агрегати (капітальний ремонт - 2шт., поточний ремонт - 202шт.). Підготовлено та відремонтовано – 36 трансформаторних підстанцій. Проведено переклиновку та просичення електродвигунів фактично-39шт. (згідно плану -25шт.).
Також управлінням в 2016 році придбано два електродвигуни потужністю 250 кВт., 8 вакуумних вимикачів (5 - для низьковольтних насосних станцій, 3 - для високовольтних насосних станцій).
Ремонт насосно-силового обладнання, трансформаторних підстанцій спеціалістами та працівниками управління завершено до 29 грудня, раніше встановлених графіків.
Завдяки проведеному якісному ремонту насосно-силового обладнання та трансформаторних підстанцій поливний період 2017 року розпочнеться вчасно та сподіваємось пройде без аварійних ситуацій.