ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У Херсонській обласній державній адміністрації проведено нараду з питань розвитку зрошення

27.12.2016

Сьогодні, 27 грудня, в обласній державній адміністрації відбулася нарада з питань розвитку зрошення за участі голови Державного агентства водних ресурсів України Ірини Овчаренко,народного депутата Сергія Хланя, керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради.
Під час наради обговорили питання щодо Стратегії відновлення роботи та розвитку зрошувальних систем на півдні України та нових підходів Держводагентства до збалансованого управління водними ресурсами.
Ірина Овчаренко поінформувала присутніх сільгоспвиробників і фермерів Херсонщини щодо законодавчих нововведень у системі водного господарства України, а також особливу увагу звернула на процесі побудови дамби на Північно-Кримському каналі у Херсонській області.
«Завершення будівництва в цьому році не є можливим з урахуванням сезонних і фінансових складностей. Однак до наступного поливного сезону споруда буде функціонально готова. Тож питання зрошення Чаплинського й Каланчацького районів буде вирішене у будь-якому випадку», – зазначила Ірина Овчаренко.
Крім цього, вона поінформувала присутніх про те, що Каховська зрошувальна система буде реорганізована в асоціацію, яка братиме участь в управлінні діяльністю водокористувачів.
Очільниця Державного агентства водних ресурсів України щиро подякувала голові обласної державної адміністрації за ініціативність у розвитку меліорації Півдня України, зокрема Херсонщини.
Також було зазначено, що незабаром діяльність Державного агентства водних ресурсів України в регіонах реалізуватиметься за басейновим принципом управління, де як основна одиниця управління, виступає територія річкового басейну.

Джерело: сайт Херсонської облдержадміністрації