ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Про заходи у Новотроїцькому УВГ по підготовці меліоративних систем до роботи у 2017 році

22.12.2016

Після закінчення поливного сезону 2016 року Новотроїцьке управління водного господарства розпочало підготовку до наступного поливного сезону. Уже три місяці, починаючи з жовтня, активно ведуться ремонтні роботи державних магістральних каналів, насосних станцій та гідротехнічних споруд, від роботи яких залежить функціонування меліоративних систем та підготовка внутрішньогосподарської мережі до роботи у 2017 році.
Відповідно до цього розроблені пооб’єктні графіки ремонтних робіт. Для надання допомоги і для здійснення контролю за ходом і якістю підготовки закріплені за об’єктами відповідальні інженерно–технічні працівники. Плани та графіки робіт доведені до кожної експлуатаційної дільниці управління. Ділянки каналів закріплені за безпосередніми працівниками та дано завдання з окоски, вирубки чагарнику, проведення ремонтних робіт з бетонного облицювання, підйому впалих плит на каналах (для попередження фільтрації), ремонту насосних станцій (проводиться ремонт дахів, скління вікон та інше), ремонту насосно-силового обладнання, ремонту трубопроводів, гідротехнічних споруд, підготовки гідропостів. Всі роботи виконуються за рахунок коштів спеціального фонду.
Станом на 21 грудня 2016 року підготовлено 53,8 тис. га поливних площ (або 100% від планового показника).
Підготовка міжгосподарської меліоративної мережі склала:
– очищено каналів- 3,9 тис.м3;
– ремонт гідротехнічних споруд – 3 од.;
– підготовка насосних станцій – 40 од.;
– ремонт насосно-силових агрегатів – 101 од.;
– ремонт гідропостів - 3 од.
Для стовідсоткової готовності міжгосподарської мережі, гідротехнічних споруд та насосно-силового обладнання насосних станцій Новотроїцького УВГ до поливного сезону 2017 року роботи по підготоці водогосподарських об’єктів тривають до повного їх завершення