ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

ВІТАЄМО З ЮВІЛЄЄМ ГУБУ М.І.!

21.12.2016

Вітаємо з 60-річчям начальника Великолепетиської експлуатаційної дільниці Горностаївського міжрайонного управління водного господарства Губу Михайло Івановича.
Михайло Іванович працює в Горностаївському МУВГ з 28 березня 1990 року по сьогоднішній день. Загальний стаж роботи – 42 роки, стаж роботи в управлінні – 26 років, працює в меліорації з 1983 року. За час  роботи  зарекомендував себе висококваліфікованим спеціалістом, умілим, талановитим керівником, здатним компетентно вирішувати  всі поставлені завдання, вміло координує  роботу  Великолепетиської експлуатаційної дільниці. Завдяки високому професіоналізму, досвіду господарювання Губу Михайла Івановича поважають сільгосптоваровиробники, він проводить  активну діяльність щодо збільшення зрошуваних площ в районі. Приймає участь в суспільному житті селища, активний громадський діяч. Є достойним прикладом для молоді.
Очолює колектив із 95 чоловік, в якому його дуже поважають, зарекомендував себе як відповідальна, трудолюбива та чуйна людина.
Головна насосна станція, насосні станції № 1, 3, 8 та база експлуатаційної дільниці – взірець естетичного та санітарного стану – це показові об’єкти Горностаївського міжрайонного управління водного господарства. В цьому є заслуга безпосередньо начальника дільниці – Губи М.І.
У його в підпорядкуванні 23 оглядача гідротехнічних споруд, які підтримують в належному стані майже 56 км каналу.
Колективи Херсонського облводресурсів та Горностаївського міжрайонного управління водного господарства щиро вітають з ювілеєм, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя, добра і сонечного настрою.

У  цей святковий, ювілейний день  народження
Колектив управління бажає  Михайлу Івановичу здоров’я,
оптимізму, натхнення у праці
та родинного затишку,
добробуту, здійснення найзаповітніших
мрій і сподівань.
Нехай  кожен день життя
приносить Вам щедру віддачу, а доля дарує
світлі та радісні дні на довгі роки!