ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Шановні водокористувачі!

15.12.2016

Відповідно до статті 25 Водного кодексу України державний облік водокористування ведеться з метою систематизації даних про забір та використання вод, скидання зворотних вод та забруднюючих речовин, наявність систем оборотного водопостачання та їх потужність, а також про діючі системи очищення стічних вод та їх ефективність.
Державний облік водокористування здійснюється шляхом подання водокористувачами Звітів про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна) відповідно до Порядку ведення державного обліку водокористування.
Херсонське облводресурсів нагадує, що з 01 січня 2017 року відділом водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки розпочинається прийом Звітів про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна) за 2016 рік.
Відповідно до «Порядку ведення державного обліку водокористування» звітним періодом є календарний рік. Водокористувачі повинні надати Звіт про використання води не пізніше 01 лютого 2017 року до Херсонського обласного управління водних ресурсів або до підпорядкованих облводресурсів організацій. Помилки або недостовірні дані, виявлені у Звіті, можуть бути виправлені шляхом подання виправленого (уточненого) Звіту не пізніше 10 лютого наступного за звітним року.
Бланк Звіту та Інструкція щодо його заповнення розміщені у розділі «Державна статистична звітність 2ТП-водгосп (річна)» на офіційному Веб-сайті Херсонського облводресурсів: www.vodgosp.kherson.ua.
Для отримання консультацій і роз’яснень щодо заповнення Звіту звертатись до відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки за адресою:
м. Херсон, вул. Торгова (21-го Січня), 37, каб. 207 або за тел. (0552) 46-04-38