ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Вітаємо з ювілеєм Кулаковського А.М.

08.12.2016

8 грудня 2016р. відзначає свій 60-річний ювілей Кулаковський Анатолій Миколайович, начальник Каланчацького управління водного господарства.
Народився А.М.Кулаковський в смт Каланчак Каланчацького району Херсонської області. Анатолій Миколайович все своє життя присвятив галузі сільськогосподарського будівництва, меліорації та водного господарства.
Любов до будівельної справи ще змалку успадкував від батька – головного будівничого району.
Після закінчення у 1974 році Каланчацької середньої школи №1 розпочав свою трудову діяльність у будівельно-монтажному управлінні №24 треста „Херсонводбуд”. У 1975-1977 роках проходив строкову службу в Збройних Силах. З 1977 по 1982 рік навчався в Херсонському сільськогосподарському інституті на факультеті сільськогосподарського будівництва.
З 1982р. по 2002р. Анатолій Миколайович працював в БМУ-24 треста „Херсонводбуд” на різних посадах, дійшовши службовою сходинкою до начальника виробничо-технічного відділу.
У 2002 році А.М. Кулаковський був призначений головним інженером  Каланчацькоого управління водного господарства, а згодом - начальником управління.
За час роботи А.М.Кулаковський проявив себе висококваліфікованим спеціалістом у галузі сільськогосподарського будівництва, меліорації та водного господарства, вмілим організатором, принциповим і вимогливим керівником.
За професіоналізм, багаторічну сумлінну працю Анатолій Миколайович неодноразово відзначався Подяками, грамотами Міністерства аграрної політики, Держводагентства України, Херсонського обласного управління водних ресурсів, Каланчацької районної та селищної рад.
А.М. Кулаковський користується заслуженим авторитетом і повагою працівників водного господарства та агропромислового комплексу району, бере активну участь у громадському житті колективу, селища Каланчак.
Колективи Херсонського облводресрусів та Каланчацького управління водного господарства щиро вітають Анатолія Миколайовича Кулаковського з ювілеєм, бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя, добра і сонцесяйної долі.
Нехай наснаги Вам дає земля,
Десятки літ ще мріяти і жити.
Хай гарна пісня серце окриля
В здоров’ї й радості Ще стільки ж літ прожити!