ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Проводиться підготовка фільтруючих касет та сміттєутримуючих решіток у Новотроїцькому управлінні водного господарства до роботи у 2017 році

09.12.2016

Після завершення подачі води у поточному році проведено обстеження конструкцій сміттєутримуючих решіток та фільтруючих касет на усіх насосних станціях Новотроїцького управління водного господарства для визначення об’єму робіт з їх ремонту. На сьогодні в плановому режимі, відповідно до завдань з підготовки меліоративних систем Новотроїцького управління водного господарства до роботи у 2017 році, з початку листопада ведуться підготовчі роботи з очистки аванкамер від бруду. Особлива увага приділяється щорічному ремонту, очистці та антикорозійній обробці фільтруючих касет та сміттєутримуючих решіток.
Сприятливі погодні умови дозволяють вчасно до поливного сезону 2017 року провести ці заходи на насосних станціях, що в свою чергу дасть поліпшення якості очищення води, яку будуть подавати дощувальні машини під час майбутнього поливного сезону.
Решітки та касети очищують від бруду, мулу, водорослів. Ті, що потребують ремонту або заміні виймають з водозаборів та відправляють на промислові бази експлуатаційних дільниць, де з решітками та касетами працюють електрогазозварники та слюсарі-ремонтники.
Для ремонту фільтруючих касет та сміттєутримуючих решіток управлінням закуплено металопрокат на суму 180 тисяч гривень за рахунок коштів спеціального фонду.
Попереду ще три зимові місяці, тому усі заходи з ремонту будуть виконані вчасно та якісно згідно графіків.