ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У Херсонському облводресурсів проведено зустріч з громадськістю

08.12.2016

07 грудня 2016 року Херсонським обласним управлінням водних ресурсів проведено зустріч з громадськістю, на якій розглянуто питання: «Організація та виконання заходів із попередження і захисту від шкідливої дії вод сільських населених пунктів».
На даному заході були присутні представники громадських організацій: Херсонської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги; представники наукових організацій: Інституту зрошуваного землеробства південного регіону НААНУ, ДПДГ «Інститут рису НААНУ», ДПДГ «Брилівське», Херсонського державного аграрного університету.
Відкрив зустріч начальник Херсонського облводресурсів Ігор Олегович Андрієнко. Ігор Олегович зазначив, що сьогодні одним із питань соціально-економічного розвитку є створення належних умов для проживання населення та забезпечення захисту сільських населених пунктів від шкідливої дії вод. Під час своїх виступів начальник відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки облводерсурсів Пузанов Андрій Олександрович та головний гідрогеолог гідрогеолого-меліоративної експедиції Рябцев Михайло Павлович ознайомили присутніх з основними напрямами діяльності, станом справ та реалізацією заходів із попередження і захисту від шкідливої дії вод сільських населених пунктів.

Під час заходу піднімалися питання про роль техногенного фактору та шкідливої дії води, відродження річки Каланчак, причин затоплення та підтоплення територій, як зміниться меліоративний стан у разі значного збільшення площ зрошення та інші.
Безпосередні зустрічі з представниками інститутів громадянського суспільства є набагато ефективнішими з точки зору і отримання вичерпної інформації про думку громадськості, і налагодження співпраці та порозуміння. Це - спосіб залучення експертів та активних громадян до роботи над вирішенням нагальних проблем.