ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Вітаємо з 70-річчям Рябцева Михайло Павловича

24.11.2016

Сьогодні, 24 листопада. святкує свій 70-річний ювілей головний гідрогеолог Каховської гідрогеолого-меліоративної експедиції Рябцев Михайло Павлович.
Свою трудову діяльність Михайло Павлович розпочав у 1963 році колектором Кольцовської геологічної експедиції у місті Єсентуки. Після закінчення у 1969 році Ленінградського державного університету працював у Джезказганській геолого-геофізичній експедиції інженером-геологом, начальником загону, начальником партії.
В Каховській гідрогеолого-меліоративній експедиції Рябцев М.П. працює з 1977 року спочатку начальником загону, потім - старшим гідрогеологом партії, начальником гідрогеологічного відділу, а з 1986 року призначений головним гідрогеологом експедиції.
За час роботи Михайло Павлович проявив себе як енергійний, висококваліфікований, досвідчений спеціаліст, вмілий організатор виробництва. Приймав безпосередню участь у розробці Відомчих нормативних документів по оцінці та контролю меліоративного стану земель, ґрунтів і зрошувальних вод.
Вніс вагомий внесок в організацію спостережень та розробку заходів по захисту від підтоплення і затоплення земель, населених пунктів, роботи систем дренажу в Херсонській області, оцінки якості зрошувальних вод.
Михайло Павлович постійно публікує наукові статті, розробки та інші наукові дослідження в області меліорації в наукових виданнях, журналах. За відданість справі, відповідальне ставлення до своїх обов’язків користується повагою та авторитетом серед колег. Приймає безпосередню участь в становленні молодих спеціалістів.
За високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю Михайло Павлович нагороджений Почесною грамотою Держводгоспу України, грамотами Херсонського облводгоспу та Каховської експедиції.
За період роботи виявив себе як висококваліфікований ініціативний спеціаліст, енергійний та вимогливий керівник. Володіє відмінною теоретичною підготовкою і великим досвідом роботи, що дозволяє виконувати виробничі завдання, поставленні перед експедицією, вчасно та на високому якісному рівні.
Приймає безпосередню участь у розробці відомчих нормативних документів з оцінки та контролю меліоративного стану земель, ґрунтів і зрошуваних вод.
В рамках моніторингу еколого-меліоративного стану зрошуваних, прилеглих до них та вилучених зі зрошення земель вніс вагомий внесок в організацію спостережень та розробку заходів по захисту від підтоплення і затоплення земель, населених пунктів, роботи систем дренажу в Херсонській області, оцінки якості зрошувальних вод.
Рябцев М.П. постійно бере участь у громадських слуханнях з приводу безпеки екологічної ситуації Херсонщини, публікує наукові статті, розробки та інші наукові дослідження в області меліорації в наукових виданнях, журналах. За відданість справі, відповідальне ставлення до своїх обов’язків користується повагою та авторитетом серед колег. Приймає безпосередню участь в становленні молодих спеціалістів.
Колективи Херсонського обласного управління водного господарства та Каховськеої гідрогеолого-меліоративній експедиції щиро вітають ювіляра, бажаємо міцного здоров’я, щастя, оптимізму, достатку і благополуччя, творчого натхнення та подальшої плідної праці.