ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Поздоровляємо з перемогою спортсмена-стаєра Депутатова Миколу Олександровича

14.11.2016

Наш колега, заступник начальника Сиваської експлуатаційної дільниці Новотроїцького управління водного господарства, спортсмен-стаєр – Микола Олександрович Депутатов прийняв участь у п’ятому етапі змагання марафонців PAN UKRAINE, який відбувся у Львові 06 листопада поточного року. І серед 600 учасників із 17 країн показав чудовий результат: Микола Депутатов посів друге місце серед бігунів у віковій категорії 50-59 років. Він отримав диплом, медаль і символічний грошовий приз.
Микола Олександрович розповів, що цей етап був значно складніший за попередні, адже дистанція була  прокладена не рівниною, а пагорбами, перепад висоти між якими становив 340 метрів. Долати відстань довжиною 22 кілометри «вгору-вниз» під проливним дощем було надзвичайно важко! Але наш ветеран-спортсмен ще раз довів, що він витривалий, загартований і сильний!
Від себе особисто він щиро дякує начальнику Новотроїцького управління водного господарства Сергію Васильовичу Кравчуку, за допомогою якого легкоатлет зміг прийняти участь у цих престижних змаганнях.
А ми, його колеги, друзі, бажаємо Миколі Олександровичу міцного здоров’я, наснаги, успіхів в наступних змаганнях та здійснення усіх спортивних мрій!