ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Відкрито XIV Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE»

09.11.2016

8 листопада 2016 року відбулася церемонія відкриття XIV Міжнародного водного форуму «AQUA UKRAINE», участь у якій взяли заступник Міністра екології та природних ресурсів України – керівник апарату В.Вакараш, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Е.Кругляк, в. о. голови Державного агентства водних ресурсів України П.Гвозденко, президент ТОВ «Міжнародний виставковий центр» А.Ткаченко, а також представники структурних підрозділів апарату Держводагентства, іноземні гості та ін.
Після завершення офіційної частини, у рамках XIV Міжнародного водного форуму «AQUA UKRAINE», за ініціативою Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України та ГВП – Україна, традиційно було проведено науково-практичну конференцію «Вода та довкілля», під час якої фахівці державних, громадських та наукових установ висвітлювали актуальні проблеми, пов’язані з водним фактором.
Розпочалася науково-практична конференція з привітальних слів представників Міністерства екології та природних ресурсів України та Державного агентства водних ресурсів України і пройшла у вигляді двох сесій: 1. Політичні рамки водної політики «Вода для сталого розвитку» та 2. Круглий стіл «Інструменти забезпечення рівного права на воду та санітарію».
У ході конференції було висвітлено питання щодо основних принципів державної політики у сфері охорони вод та раціонального використання водних ресурсів у контексті міжнародних зобов’язань та євроінтеграції; результатів Національного політичного діалогу «Переосмислення водної безпеки для України» 2016: бачення, цілі та принципи стабільного розвитку сектору управління водними ресурсами; переосмислення взаємозв’язку водної та продовольчої безпеки; переосмислення водної та енергетичної безпеки; переосмислення безпеки води та здоров’я та ін.
https://www.facebook.com/scwm.gov.ua/photos/pcb.1821728151397888/1821727561397947/?type=3