ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У Генічеському районі проведено перевірку технічного стану водовідвідних каналів

08.11.2016

У Генічеському районі було проведено комісійне обстеження технічного стану водовідвідних каналів до прийняття паводкових вод в осінньо-зимовий період. Спільна перевірка була проведена представниками Генічеського РВ ГУДСНС України в Херсонській області, відділом розвитку інфраструктури, з питань НС та ЖКГ Генічеської районної державної адміністрації та Генічеського УВГ у 5 населених пунктах.
За результатами обстеження виявлено, що із 5 водовідвідних каналів до відведення води готовий лише один в с.Павлівка, який знаходиться в технічно-справному стані: укоси каналів очищені від чагарнику і наносів, трубчасті переїзди під дорогами також розчищені від сміття і наносів. В с. Петрівка вищезазначені роботи виконані частково. А в с. Плавське, с. Щорсівка, смт. Новоолексіївка роботи по обслуговуванню водовідвідних каналів не проводилися і вони не готові до відведення води.
За підсумками перевірки складено відповідні комісійні акти обстеження даних об'єктів. Найближчим часом на засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС планується заслухати голів сільських та селищної ради щодо їх відношення до об’єктів по відведенню води за межі населених пунктів та термінового прийняття мір з приведення каналів до технічно-справного стану, тому що для виправлення ситуації вже майже не залишилося часу.