ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Вітаємо Миколу Михайловича з 93-річчям

07.11.2016

05 листопада 2016 року Миколі Михайловичу Боні виповнилося 93 роки.
Під керівництвом Миколи Михайловича управлінням «Укрводбуд» здійснювалось будівництво іригаційних систем, Інгульської, Краснознам’янської зрошувальних систем, у тому числі найбільшої у Європі Каховської зрошувальної системи на площі 318,6 тис. га для зрошення земель Херсонської та Запорізької областей, зрошувальних систем у Миколаївській, Одеській, Черкаській, Харківській, Дніпропетровській областях, будівництва каналу Північний Донець - Донбас, Північно-Кримського каналу - основної водної артерії Присивашшя і Криму, протяжністю 403 км, гідрозахисних і рибогосподарських споруджень у Полтавській області. В комплексі із будівництвом меліоративних систем у великих об'ємах виконувалися роботи із будівництва житла, об'єктів соцкультпобуту, виробничих баз, реконструкції старих зрошувальних систем, в селах Світлово, Чкалово, Новоолексіївка та інших населених пунктах Херсонщини побудовані упорядковані житлові масиви.
За активну участь у розвитку зрошення на Херсонщині у 1966 році Миколі Михайловичу присвоєно звання «Заслужений меліоратор УРСР». За успішне введення в дію Головного Каховського магістрального каналу і інших важливих водогосподарських об'єктів 12 листопада 1980 року М.М.Боні присвоєно звання Герой Соціалістичної праці. За трудові досягнення нагороджений двома орденами Леніна, двома орденами Трудового Червоного Прапора, 13-ю медалями.
Водогосподарники Херсонської області від усього серця поздоровляють Миколу Михайловича з днем народження. Бажаємо здоров’я, душевного тепла, здійснення заповітних мрій і міцного духу.