ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Каховське міжрайонне управління водного господарства підводить підсумки поливного сезону

26.10.2016

Ось і завершився поливний період 2016 року. В поточному році поливний сезон для працівників Каховського міжрайонного управління водного господарства був дуже напруженим. Насосні установки працювали на повну потужність. Водоподача перевищила минулий рік в Каховському районі на 1200 тис. м3.
За рахунок інвестиційних вкладень в зрошуване землеробство, щорічно розширюється зрошуваний масив. Так, на богарних землях у 2016 році сільгосптоваровиробники побудували нові зрошувані ділянки площею – 425,4 га.
Крім цього зросли площі краплинного зрошення в порівнянні з минулим роком на 1073 га і склали в 2016 році – 17613 га.
На предмет законності забору води водокористувачами безпосередньо з міжгосподарських розподільчих каналів спеціалісти управління з залученням фахівців Каховського управління агропромислового розвитку щонеділі проводили об’їзди, обстежуючи точки водозабору щодо санітарного впорядкування, перевіряючи наявність необхідних документів та достовірність показників лічильників води.
Всі водокористувачі надали відмови від подачі води. Виконується скид води з міжгосподарських каналів Р-1, Р-1-1, 2 МК. На даний час Каховським міжрайонним управлінням водного господарства розпочато консервацію обладнання та виконання ремонтних робот по підготовці до поливного сезону 2017 року.