ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Вітаємо з перемогою у напівмарафоні Депутатова Миколу Олександровича

18.10.2016

Наш земляк, колега, заступник начальника Сиваської експлуатаційної дільниці Новотроїцького управління водного господарства – спортсмен-стаєр – Микола Олександрович Депутатов днями долав багатокілометрову дистанцію на престижних змаганнях і показав чудовий результат!
9 жовтня в Києві відбувся традиційний напівмарафон (21 км 97 м), заявку на участь у котрому подали 9 тисяч бігунів з України та різних куточків світу. Долав цю дистанцію також і наш Микола Депутатов. Погода, розповідав він, була дуже несприятливою: рясно дощило, дув холодний вітер, стовпчик термометра фіксував усього +6 градусів. Змерзлий й стомлений спортсмен все ж упевнено дістався фінішу, де йому повідомили про справжній успіх: Микола Депутатов посів перше місце у своїй віковій підгрупі (50-59 років) серед тисяч інших легкоатлетів! Тож щиро вітаємо нашого колегу!
Тепер він мріє взяти участь в марафонському забігу, який відбудеться 6 листопада в Львові. Ця поїздка дуже важливої для нього, адже якщо посяде у Львові призове місце (що цілком реально), то 9 квітня 2017 року представлятиме Україну на міжнародному забігу в Парижі!
Тож бажаємо Миколі Олександровичу наснаги, успіху та здійснення спортивних мрій!