ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Виконання доглядових робіт по каналам та гідротехнічним спорудам - одне із основних завдань Горностаїського міжрайонного управління водного господарства

12.10.2016

Відповідно наказу Херсонського облводресурсів № 17 від 15.02.16р «Про основні напрямки роботи та завдання з експлуатації водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2016 році» в Горностаївському міжрайонному управлінні водного господарства постійно проводяться заходи з виконання доглядових робіт за каналами на міжгосподарській мережі. Протяжність каналів по управлінню – 68 км, їх обслуговують 20 оглядачів гідро - технічних об’єктів. Всі об’єкти наказом по управлінню закріплені за оглядачами. Розроблений графік виконання робіт, затверджені завдання для кожного робітника експлуатаційних дільниць. Завдання з очищення міжгосподарської мережі від мулу та ремонту гідротехнічних споруд виконано на 100 відсотків. Наразі проводяться роботи з обкошування каналів та прилеглих до них територій.
Найбільша протяжність каналів закріплена за Великолепетиською експлуатаційною дільницею. Для більш ефективного проведення робіт по дотриманню в робочому стані об’єктів, проведення очистки від рослинності та чагарнику управлінням розширено парк механізмів, засобів малої механізації по догляду за каналами.
Оглядачі дільниці Курносик Павло, Шахов Олег, Дерій Олександр, Галка Максим, Романенко Юрій постійно дбають про естетичний стан каналів, перевиконують доведені їм виробничі завдання та ефективно використовують засоби малої механізації.