ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Розпочато роботи з консервації насосно-силового обладнання

11.10.2016

Завершився вегетаційний період 2016 року. Наближається до фіналу і цьогорічний поливний сезон. А водогосподарники Новотроїцького управління водного господарства приступили з 4 жовтня поточного року до консервації насосно-силового обладнання. Цей комплекс заходів спрямований на тимчасове припинення використання обладнання, і зберігання його з можливістю подальшого функціонування.
Зараз проводиться часткова консервація насосно-силового обладнання на тих насосних станціях, де закінчено подачу води на зрошення сільгоспугідь, згідно наданих сільгоспвиробниками району заяв-відмов на послуги по поливу.
Станом на 10.10.2016 року на насосних станціях та спорудах Новотроїцького управління виконано такі роботи.
Відключено 18 трансформаторів на насосних станціях №№32, 33 Р-2, №№9, 10, 12 Р-5 (Новотроїцька експлуатаційна дільниця); №4 Р-5, №7 Р-5-2, №№23, 24, 25, 29 по Каховському магістральному каналу (Чкалівська експлуатаційна дільниця); №№2, 6, 12, 14, 20 Р-5-1 (Сиваська експлуатаційна дільниця); №21 Р-2 та №1 Р-2-2 (Громівська експлуатаційна дільниця).
Проведено консервацію 9 щитових на цих же насосних станціях, розібрано автомати, контактори зачищено та змащено, відключено кабелі. Законсервовано 9 трансформаторних підстанцій Т1 і насосні агрегати, а саме: злито воду з насосів, знято кришки насосів, зачищено та змащено робочі колеса.
Також проводиться демонтаж контрольно-вимірювальних пристроїв (амперметри, вольтометри).
Скоро розподільчі канали остаточно обміліють і розпочнеться їх відсік від Каховського магістрального каналу за допомогою щитів, які перекриють доступ води до насосних станцій.
Усі ці складні і відповідальні роботи виконують електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, інженери-енергетики, начальники станції насосної Новотроїцької, Чкалівської, Сиваської та Громівської експлуатаційних дільниць. При виконанні робіт з консервації забезпечується дотримання вимог безпечної експлуатації електроустановок, техніки безпеки і безпеки з охорони праці згідно з Інструкціями.
А найважливіше - у кожного, хто виконує цю напружену роботу, є усвідомлення того, що від його якісної роботи залежить безперебійна робота насосних станцій зрошення у майбутньому поливному сезоні 2017 року.