ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У Новотроїцькому УВГ відзначили День малих річок та водойм

05.10.2016

З нагоди відзначення Дня малих річок та водойм у Новотроїцькому управлінні водного господарства проведено щорічну екологічну акцію «Чисті береги – чисті річки».
Працівниками Новотроїцької експлуатаційної дільниці здійснювалося  механічну та ручну окоску водоохоронної зони від сухостою на каналі Р-5, обрізано очерет та кущі на каналі Р-2. У цей же час робітниками Громівської дільниці проведено механічну окоску водоохоронної зони на каналі Р-2. Працівниками Чкалівської дільниці ліквідовано стихійне сміттєзвалище біля рекриаційного ставка в с.Чкалово та вручну очищено від водорослів канал Р-3. 
Ініціатори акції - інженерний склад відділу водних ресурсів та інформаційно-дорадчого центру управління 28 вересня  на території зони відпочинку в парку «Меліораторів», що поблизу селища Новотроїцького, провели  її очистку від сміття, пожухлого бур’яну та сухостою .
Також до цієї акції було привернуто увагу громадськості району. Так, на території Василівської сільської ради орендар Аронов В.Г. провів благоустрій прибережної захисної смуги водоймища.
Погода для цьогорічної акції виявилась сприятливою, осіннє сонечко чи не востаннє потішило всіх теплим промінням. Тому всі учасники акції «Чисті береги – чисті річки» впорались із поставленим завданням. Було зібрано значну кількість сміття, прибрані береги каналів, водосховищ, які будуть тішити не тільки самих жителів Новотроїцького району, але й просто заїзжих, які проїжджатимуть по нашій місцевості.