ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У Горностаївському управлінні водного господарства проводять навчання спеціалісти Каховської технічної школи

05.10.2016

Навчання та систематичне підвищення рівня знань працівників з питань охорони праці — один з основних принципів державної політики в галузі охорони праці, фундаментальна основа безпеки праці та необхідна умова удосконалення управління охороною праці і забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання аварій і травматизму на виробництві.
В Горностаївському управлінні водного господарства спеціалісти, вчителі Каховської технічної школи розпочали навчання працівників робочих професій. Вже прослухали цикл навчання, склали іспити та отримали посвідчення опалювачів та сторожів, 166 робітників управління. Прослухали лекції з охорони праці при роботі з інструментами та приладами 152 робітника. Наразі, проводиться підготовка до навчання машиністів насосних установок та стропальників. Навчання проводиться на всіх експлуатаційних дільницях та базі управління. Готуємо підвищення кваліфікаційних розрядів для машиністів насосних установок та електриків.
Окрім, вчителів Каховської технічної школи, лекції, інструктажі, інформаційні бесіди щомісячно проводять спеціалісти управління відповідно плану навчання.
На виробничих дільницях постійно проводяться перевірки членами комісії з питань охорони праці ІІІ ступеню з відповідним оформленням актів перевірки.
Виконання приписів та виявлених порушень контролюється службою охорони праці управління.
Працівники управління вдячні вчителям Каховської технічної школи за змістовні лекції з питань охорони праці, з професійних питань, з підвищення профілактики запобігання нещасних випадків на виробництві.