ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У Цюрупинському районі проведено екологічну акцію "Чисті береги - чиста річка"

04.10.2016

Що б ми не робили, де б ми не були після нас завжди залишається слід. Мається на увазі не «слід в історії» за якийсь вагомий внесок у розвиток суспільства, ні… Мається на увазі таке звичне для щоденного життя… сміття. Це чи не основний наслідок людського існування. Проте, якою буде подальша доля того сміття, мало хто з нас замислюється.
Хто не нарікав на гори сміття у лісах, парках і на пляжах? Хто не спостерігав за тим, як компанія шашличників (та інколи і ми самі), вибравши єдине чисте місце на природі, залишає його спаплюженим?
Так 30 вересня 2016 року колективом Цюрупинського МУВГ була організована та проведена екологічна акція « Чисті береги - чиста річка» присвячена Дню малих річок та водойм. В акції прийняли участь понад 50 чоловік, а саме колектив Цюрупинського міжрайонного управління водного господарства, учні Цюрупинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2, учні Олешківської гімназії, дитячі садочки у м.Олешки № 3,№ 6, № 7 а також громадські організації.
Ця акція проводилась вздовж берега річки Конка, було очищено від побутового сміття берег та прибережну смугу  р.Конка м. Олешки довжиною понад – 3км. На місцевому пляжі очищено від побутового сміття дно р.Конки водолазами Цюрупинського МУВГ.